Altus klima servisi Altus klima bakımı Altus klima montajı

Uzun yıllardır Klima servisliğini yaptığımız Altus klima servisi için yaptığız işlemler 1 yıl firmamız tarafından garanti kapsamındadır. Kullanılan yedek parçalar fabrikadan çıkan orijinal parçalardır. Firmamız bünyesinde yan sanayi yedek parça bulundurmamaktayız. Uzman ekiplerimiz talebiniz doğrultusunda Altus klima servisi olarak size gelip klimanız için gerekli tüm yapılması gereken işlemleri sunmaktadır. Klimanızın durum bilgisi verilir.

Altus klima servisi
Altus klima servis

Altus Klima Arızaları

Aynı zaman da İstanbul geneline de sınırsız hizmet sunmaktayız. Bizi aradığınız da randevu oluşturulur ve size ortalama geliş zaman bilgimiz verilir. Altus klima servisi ihtiyacınız da güvenilirlik seviyesi olarak yüksek düzeyde resmi olarak çalışan firmamız size en iyi hizmeti sunacağından akıllarda kuşku bırakmamaktadır.

Altus Klima Bakımı

Altus klima servisi klima periyodik bakımlarınızı en az 1 kez yaptırmalısınız. Bakımı yapılmayan altus klimalar her klima da olduğu gibi bakteri ve tozlarla tıkanmaktadır. Bu toz ve bakteriler altus klimanızı çalıştırdığınız da ortama yayılacak ve size solunum yolu ve alerjik hastalıklara sebebiyet vereceğinden mutlaka yapılması zorunlu bir işlemdir. Günümüz de en önemli olan şeyin insan sağlığı olduğunu hepimiz biliriz. Bu sebeple herkes üzerine düşen görevi yapmalıdır. Bunun yanı sıra Altus klima servisi bakımı yapılmadığında cihazın verimi düşer. Müşterilerimizin klima soğutmuyor gibi şikayetlerle karşı karşıya kaldığımız çok zaman olmuştur. Bilginiz dahilinde olmadan klimanızın gazı bitmiş olma ihtimalini de barındırmaktadır. Daha çok para kaybı yaşamamanız için önerimizdir. Bizim tavsiyemiz Altus klima bakımı yaptırmayı aksatmamanız yönündedir.

Altus klima montajı

Klimanızın montajı profesyonel ekiplerimizce en doğru olan şekilde yapılmaktadır. Size fayda sağlaması açısından Altus klima servisi montajı ekiplerimizin keşif yapması sonucu en çok verimi alacağınız noktaya montaj işlemini yapmak için size sunarlar. Altus klima servisi olarak prensip olarak iş güvenliği üst düzeyde tutulduğundan ve yapılacak işlemler insan gücü ile yapılacağından ekiplerimizin tavsiyesine uymanız gerekmektedir. Ekiplerimiz işlem sonrasında size yapılan işlemlerin belgelemek amaçlı servis formu verilmektedir. Tarafınıza verilen servis formu garanti belgesi değerindedir. Bu sebeple belge saklanmalıdır. Altus klimanız için yapılacak tüm işlemler için 444 9 531 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.

Call Now Button444 9 531