Baymak klima servisi baymak klima bakımı baymak klima montajı

Klima sektöründe üstlendiğimiz öncü firmalar arasında gelen ismimiz Baymak klima servisi adı altında hizmet vermekteyiz. Baymak klima servisi İstanbul genelinde aktif olarak hizmet vermekteyiz. Yapılan işlemler profesyonel ekiplerimiz tarafından yapılmakta olup yapılan işlemlere 1 yıl firmamız tarafından garanti ve destek verilmektedir. Çalışanlarımız konusunda uzman çözüm odaklıdır ve müşteri memnuniyetini ön plan da tutmayı amaç edinmiştir.

Baymak klima servisi
Baymak klima servis

Baymak klima arızaları

Baymak klima servisi olarak firma call-center tarafından oluşturulan randevunuz doğrultusunda adrese intikal edilmeden 1 saat evvelinde tarafınıza bilgi verilmektedir. Baymak klima servisi olarak amacımız en iyi ve en doğru hizmeti siz değerli müşterilerimize sunmayı prensip edinmiştir. Talebiniz doğrultusunda size en iyi hizmeti verebilmek için bölgenizde bulunan gezici servis ekiplerimiz size en kısa süre de işleminizi tamamlamak üzere harekete geçecektir.

Baymak klima bakımı

Siz değerli müşterilerimizin sağlığını göz önünde bulundurup Klima bakımı her klima da olduğu gibi baymak klima bakımı da yapmak oldukça önem taşır. Klimanızın filtresine biriken toz ve bakteriler ne kadar özen gösterilse de ister istemez. Filtre içerisine nüfuz edeceğinden dolayı hem sağlığınız hem de klimanızın sağlığı için en önemli faktörlerden biridir. Filtre temizliği uzman ekiplerimiz tarafından baymak klima servisi bakımı için özel kimyasallarla büyük özen gösterilerek dikkatle ne baymak klimanızı ne de sizin sağlığınızı tehlikeye atmamak adına bütün önlemleri almaktadır. Sağlık açısından bakımı yapılmamış baymak klimanız çalıştırıldığında filtrelerde biriken bakteri ve tozlar ortama yayılacaktır. Ortamda bulunan kişiler büyük ölçüde olumsuz olarak etkilenecektir. Gerek solunum yolu hastalıkları gerekse alerjik etmenler baş göstermektedir. Bu sebeplerle baymak klima bakımınızı periyodik olarak yaptırmanızı önemle tavsiye ediyoruz.

Baymak klima montajı

Klima montaj işlemlerimiz İstanbul genelinde  (Avrupa-Anadolu yakası) baymak klima servisi montajı işlemleri gerçekleştirmekteyiz. Klima montajı talebiniz doğrultusunda ekiplerimiz adresinize intikal ettiğinde ilk olarak montaj için keşif ve tespit yapmaktadır. En iyi verimi alabileceğiniz bölge uzman ekiplerimiz tarafından belirlenir. Yapılan montaj işlemi insan gücü ile yapıldığından ekiplerin uygun gördüğü insan sağlığına zarar vermeyecek ve en iyi verimi alacağınız alana montaj işlemi gerçekleştirilir. Baymak klima servisi montajı için 444 9 531 numaralı irtibat numaramızdan bizlere 7/24 aralıksız ulaşabilirsiniz.

Call Now Button444 9 531