Beko Klima Servisi

Beko klima servisi İstanbul geneline hizmet sunmakta olup yapılan işlemlere 1 yıl garanti vermekteyiz. Uzman kadromuz ile müşterilerimizin sorunlarını özenle dinleyip en hızlı sonuca ulaşmak için alternatif yollar bulup beko klimalarınız için gereken alakayı göstermekteyiz. Beko klima servisi denince akla geren firmamız siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet ve uygun fiyatlarla sunduğumuz servislik hizmeti İstanbul geneli klima servisi namıyla tanınan önde gelen isimler arasında yer almaktadır.

Beko klima servisi
Beko klima servisi

Beko klima bakımı

Beko klima bakımı İstanbul’un neresinde olursanız olun klimanız hakkında yapılmasını istediğiniz tüm işlemlerde yanınızda olmaktan mutluluk duyar. Beko klima bakımı her yıl periyodik olarak yaptırmanızı öneririz. Klima bakımı sağlığınız açısından çok önemli bir unsurdur. Astım, bronşit ve alerjik hastalıkların tetiklenmesine sebep olan klima bakterileri klimayı çalıştırmaya başladığınızda kötü havayı solumanıza sebep olur ve sizi hasta eder. Bu durumla karşı karşıya kalmamanız açısından beko klima bakımı yaptırmanız gerekmektedir. Bunun dışında klima tasarruf sağlanması bakımından da çok önemli bir rol oynamaktadır. Beko klima servisi tarafından bakımı yapılmadığı zaman klima soğutma ve ya ısıtma görevini tam anlamıyla yerine getiremez hale gelecektir.

Beko Klima Arızaları

Beko klima servisi tavsiyemiz bakım yaptırılmadığı takdirde toz ve bakteriler filtreleri tıkayarak klimanın serpantinine girerek hazneyi de tıkayacaktır.  Tıkanan hazne işlevini yerine getiremediğinde dış ünite klima motoru zorlanacaktır ve aşırı ısınmaya sebep olacaktır. Motor kendini korumaya alıp duracaktır. Bu nedenle klima motordaki gaz oranına zarar verecektir. Bu işlem birkaç kez yaptığında ve müdahale yapılmadığında beko klima dış ünite görev yapamaz hale gelip değişim gerektirmektedir. Beko klima bakımı bu gibi sebeplere maruz kalınmamasından dolayı periyodik aralıklarla uzman klima servisleri tarafından bakımları hiç bir zaman aksatılmamalıdır.

Beko klima montajı

Klima montajı Beko klima servisi tarafından yapıldığında kullanılan set borular yeni ve daha önce kullanılmamış olması gerekmektedir. Kullanılmış klima bakır borular ikinci montajda kullanılması kesinlikle yapılmamaktadır. Aksi halde gaz geçme sebebiyle sertleşen borular kırılma ve çatlamaya meyillidir ve montaj sırasında kırılma yaşanabilir. En ufak sızdırma olduğunda bile klimanız gaz kaybı yaşayabilir. Ve bahsettiğimiz gibi dış ünite klima motorunun değişmesine sebebiyet verebilir. Bu sebeple firmamız daha önce kullanılmış klima borularını kesinlikle kullanmamaktadır. Beko klima servisi kaliteli hizmet almak için 444 9 531 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

 

Call Now Button444 9 531