Demirdöküm klima servisi demirdöküm klima bakımı demirdöküm klima montajı

Demirdöküm Klima servisi olarak yapılan işlemlerimiz firmamız tarafından 1 yıl garanti kapsamında olmaktadır. Değiştirdiğimiz yedek parçalar tamamen orijinal parça olarak direkt fabrikadan alınan parçalardır. Kesinlikle yan sanayi parça kullanılmamaktadır. Demirdöküm klima servisi ihtiyacınızda firmamız klimanızın randımanlı çalışması için gerekli tüm işlemlerin bilgisini tarafınıza sunarız. Her hangi bir arıza durumunda bizimle irtibata geçebilirsiniz. Gerek gaz dolumu için gerek bakım ya da genel bir kontrol için her zaman yanınızdayız. Bizi aradığınızda randevunuz oluşturulur uygun zaman aralığı bilgisi size verilir ve gelmeden önce muhakkak sizi arayıp geleceğimizin bilgisini veririz.

Demirdöküm klima servisi
Demirdöküm klima servis

Demirdöküm klima bakımı

Gerek salon tipi gerekse duvar tipi (split) klimalarınız için her yıl düzenli olarak periyodik bakımları aksatmamanızı öneriyoruz. Sadece yazın kullanıyorsanız yıl da bir kez, kış aylarında da kullanıyorsanız yaz ve kış aylarının girişinde Demirdöküm klima servisi bakımı yapılmalıdır. Klima bakımı yaptırmak sağlığınıza ve cihazın verimi açısından çok çok önemli rol oynamaktadır.

Demirdöküm Klima Bakım ve Önemi

Bakım yapılmadığında filtreler toz ve bakterilerle tıkanır temizlenmez ise demirdöküm klimanızı her çalıştırdığınızda ortama devamlı olarak kirli hava toz ve bakteri yayar. Bu da sizin solunum yolu hastalıklarına yakalanmanıza sebep olur. Gözle görülmese de bakteriler yer edinirler. Öneri olarak Demirdöküm klima servisi alerjik hastalarda ve çocuklarda rahatsızlanma süresi çok daha kısadır. Bu sebeplerle Demirdöküm klima bakımı yaptırmanızı önemle tavsiye ederiz.

Demirdöküm klima montajı

Klima montajı yapılacak yer uygunluğu uzman ekiplerimiz tarafından belirlenir. İnsan gücü ile yapılan bu işlemler de güvenlik en önemli prensiplerimizden birisidir. Demirdöküm klima montajı için ekiplerimizin onay verdiği bölge de montaj gerçekleştirilir. Demirdöküm klima servisi klimanızın montajı için eski bakır boru kullanmamaktayız. Bunun sebebi Demirdöküm klima servisi müşteriden daha fazla para almak değil demirdöküm klimanızın verimliliği açısından yeni takımlar kullanılması gerekmektedir. Bir diğer sebep ise eski bakır boru içerisinden klima gazı geçtiği için sertleşir ve eğim verilmez çok az eğim verilmeye çalışıldığında kırılma meydana gelir. Ya da montaj yapılsa bile çatlaklar görülemeyeceğinden demirdöküm klimanızın gazı kaçacak ve klimanıza zarar verecektir. Bu sebepler en güvenilir Demirdöküm klima servisi için 444 9 531 numaralı telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz.

Call Now Button444 9 531