Fujitherma klima servisi fujitherma klima bakımı fujitherma klima montajı

Fujitherma klima servisi İstanbul geneline hizmet sunmakta olan firmamız siz değerli müşterilerimize her zaman randevunuz doğrultusunda en iyi çalışanlarıyla gözünüzü arkada kalmamasını sağlamak için özveriyle çalışma prensiplerine sahiptir. Fujitherma klima servisi klimanızın arıza durumlarında arayacağınız servislerinden birisidir. İrtibat numaramız 444 9 531 dir. Fujitherma klima servisi klimanız için yapılan onarım işlemleri firmamız tarafından bir yıl garanti kapsamındadır. Talebiniz doğrultusunda gelen personellerimiz işlem sonunda size servis formu teslim etmektedir. Bu form garanti belgesi görevindedir. Fujitherma klima servisi olarak değişen parçalar doğrudan fabrikadan çıkan orijinal parçalar olup kesinlikle yan sanayi (imitasyon) yedek parçalar kullanılmamaktadır. Bizim işimiz klimanızın en verimli şekilde çalışmasını sağlamaktır. Ve firmamız bunu kendisine ilke edinmiştir.

fujitherma klima servisi
fujitherma klima servisi

Fujitherma Klima bakımı

Fujitherma klima servisi çağırarak klimanızın her yıl periyodik olarak bakımları yapılması gerekmektedir.  Fujitherma klima bakımı yapıldığında cihazın her hangi bir sorunu olup olmadığı görülmüş olup en kısa sürede önüne geçilmesi sağlanmalıdır. Bu sayede klimanızın gaz durumu ölçülmüş olur eksik olduğunda tamamlamak için size bilgi verilir. Fiyat sunulur ve onayınızla klima gazı doldurulur. Bunun yanı sıra hem sağlık açısından hem de elektrikten tasarruf etmek için de fujitherma klima bakımı yapılmalıdır. Bakım yapılmadığı zaman filtrelere biriken toz ve serpantine dolan bakteriler ortama yayılacak ve sizi hasta edecektir.  Önde gelen belirtiler arasında hapşırma ve öksürme gibi anlık reaksiyonlar görülmektedir. Fujitherma klima servisi bakımı yaptırmak için 444 9 531 numaralı telefonumuzdan arayınız.

Fujitherma klima montajı

Klima montajı yeni klima borusu ile yapılması şarttır. Fujitsu klima servisi olarak bunun sebebi sizden daha fazla para almak değil aksine daha güvenli klima montajı gerçekleştirip sonrasında daha fazla para ödememeniz açısından bu böyledir. Müşterilerimizde bulunan kullanılmış eski klima boruları içerisinden klima gazı geçtiğinden dolayı sertleşir. Sertleşen boruya eğim verilemez ve zorlandığında kırılma ve çatlamalar görülür. Daha sonrasında cihazda gaz eksilme görülür ve klimanızı hurdaya ayırmaya kadar gider. Bu sebeplerden dolayı Fujitherma klima firmamız kesinlikle eski klima borusu ile montajı işlememi yapmamaktadır.

Call Now Button444 9 531