Fujitsu klima servisi fujitsu klima bakımı fujitsu klima montajı

Klima servisi denilince akla gelen önde firmalardan olan isim yapmış firmamız ile siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmetler sunmaktayız. Fujitsu klima servisi olarak müşterilerimizin klimaları ile ilgili şikayetleri doğrultusunda randevu talebinde müşterimize gideriz ve en kısa sürede keşif yapılır müşteriye durum bilgisi veririz. Fujitsu klima servisi olarak değişen yedek parçalar orijinal parça olarak takılır. Takılan yedek parçalar ve yapılan işlemler firmamız tarafından 1 yıl garanti kapsamına girer. Buna istinaden size yapılan işlemlerin yazılı hale getirilerek bir servis formu verilir. Bu servis formu garanti belgesi değerini taşır. Fujitsu klima servisi ihtiyacınız da 444 9 531 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

Fujitsu klima servisi
Fujitsu klima servis

Fujitsu klima bakımı

Klima bakımı her klima da olduğu gibi Fujitsu klima servisi bakımı da yapılmalıdır. Her yıl periyodik olarak yapılması gereken bir işlemdir. Klimanız çalışıyor diye bakım kesinlikle yabana atılacak bir unsur değildir. Gerek sağlığınız için gerek fujitsu klimanızın verimliliği için gerekse elektrikten tasarruf için mutlaka yapılmalıdır. En önemli konu olan sağlık açısından bakılacak olursa filtre ve serpantinde biriken tozlar klimanızı çalıştırdığınızda kirli kava ortama yayılarak insanın solunum yolunuzu tıkamaktadır. Bu size hapşırma ya da öksürme gibi nedenlerle kendini belli etmektedir. Bunun dışında Fujitsu klima servisi bakımı yapılmadığında klimanız verimli çalışamaz duruma gelecektir. Serpantini tıkanan klima kendini zorlayarak çalışacağından dış ünite motoruna zarar verecektir. Bu gibi sebeplerle fujitsu klima bakımı yaptırmayı aksatmamanızı öneriyoruz.

Fujitsu klima montajı

Klima montajı uzman ekiplerimiz tarafından özenle yapılmaktadır. Montaj için gelen personellerimiz verim açısından en uygun yere klimanızın montajı için fikir verirler. Bu sayede Fujitsu klima servisi sizin işinize en çok yarayacak yerde klimanız en iyi şekilde çalışması sağlanacaktır. Fujitsu klima montajı yapılacak yerin uygunluğu çok önemlidir. Yapılacak işlemler insan gücüyle yapılacağından belirli sebeplerle uygun yerler seçilmelidir. Fujitsu klima montajı yapılırken kesinlikle müşterilerimizde bulunan eski klima borularını kullanmamaktayız. Daha önce gaz geçen boru sertleştiğinden eğilemez bükülemez hale gelmektedir. Bu nedenle yeni boru kullanmaktayız.

Call Now Button444 9 531