Klima Hakkında Servis Klima Bakım Ve Klima Montaj Servisi

Klima hakkında bakımları sağlık açısından her yıl periyodik olarak bakım yapılması gerekmektedir. Bakım sırasında klimanın filtre ve gözenekleri özel kimyasal madde ile temizlenip bakterilerden arındırılmaktadır. Klima bakım işlemi sırasında cihazın dış üniteden klima gaz ölçümü yapılmaktadır.

Neden yapılmalı !

Klima gazında eksilme görüldüğünde müşteriye bilgisi verilip ısıtma ve soğutmada her hangi bir verimsizlik olmamasına karşın soğutucu klima gazını tamamlanması gerekmektedir. Klima hakkında  servis arandığında randevunuzu oluşturup size gün bilgisi verilir ya da sizin istediğiniz ileriki tarihler için randevu kaydı oluşturulur.

Güvenilir Servis Hakkında

Klima hakkında Servisi ekiplerimiz randevu gününüzde gelmeden 1 saat öncesinde sizinle iletişime geçip teyit almaktadır. Müsaitlik durumunuza göre gelip işlemleri tamamlamaktadırlar. Klima Servisimizde en uygun fiyatlarla orijinal yedek parça kullanılmaktadır. Klima arızalarında değişen parçalar 1 yıl servis garantimiz altındadır. İşlemler tamamlandıktan sonra ekiplerimiz tarafından servis formu bırakır. Servis formunda yapılan işlemler, yapılması gerekenler, problem çıkarabilecek parçalar ve cihazın o anki durumunu raporlanarak size imzalatılıp bir nüshası tarafınıza teslim edilir. Servis formunda garanti belgesi ibaresi bulunmaktadır ve belge saklanması gerekmektedir. Kaybedilen belgelerde işlem garantisi devam etmez. Klima hakkında servis olarak güvenilir uzman ekiplerle hizmet sağlayan firmamız müşterilerimizin problemlerini en hızlı şekilde çözmeyi amaçlamıştır. Hızlı Klima servisi klima bakımı ve klima montaj işlemi için tereddütte kalmadan bizi arayabilirsiniz

 

Call Now Button444 9 531