Klima arızaları

Klima arıza yaptığında ilk öncelik klimayı kumanda ile kapatıp varsa sigortasını indirmeniz ya da fişi varsa fişini çekip klima servisi çağırmanız gerekmektedir. Klima yazın soğuk hava üfleyen, kışın sıcak hava üfleyen mükemmel bir teknolojidir. Klima arıza yaptığında uzman ekipler tarafından müdahale de bulunulması gerekmektedir. Klima arızaları bir kez yaptığında kapatıp açtığınızda düzelmesi o anlık bir şey olup sorun olmadığı anlamına gelmemektedir. Hemen, işinde uzman çalışma prensiplerine özen gösteren Klima servisi talep etmelisiniz.

klima tamiri

Klima arızaları onarımı

Klima arızaları onarımı yapılmadığı takdirde elektrik tesisatına büyük sorunlara yol açacağı göz önünde bulundurulmalıdır. Klima soğutma yapmadığında mutlaka cihazda bir arıza vardır. Klima ısıtma yapmadığında cihazda her hangi bir arıza vardır. Klima üfleme yapmadığında ya da kötü koku verdiğinde mutlaka 444 9 531 numaralı telefonumuzdan bizimle irtibata geçip servis talebinde bulununuz. Sektörde lider olan firmamız gerekli klima arızaları hakkında tüm işlemleri nihayete erdirip sizlere verilen hizmeti belgelemek amaçlı klima servis formunu iki taraflı imzalayıp tarafınıza teslim edecektir. Aynı zamanda size bırakılan Klima servis formu yapılan işlemler ve verilen hizmetlere hitaben garanti belgesi olarak kullandığımız önem arz eden bir belgedir.

Klima arızaları için nereyi aramalıyım ?

Klima arızaları talebinizde klima servis formu 1 yıl saklanmak zorundadır. Kaybolan servis formu yapılan işlemlerin garanti dışı kalmasına maruz kalabilir. Klima arızaları mevcut olduğunda değişecek olan yedek parçalar doğrudan fabrika üretimi olup orijinal yedek parçalar takılmaktadır. Takılan yedek parçalar klima servisi firmamız adı altında 1 yıl garanti kapsamına girmektedir. Yaptığımız bir işlemde diğer parçalara zarar verme gibi bir husus söz konusu değildir. Profesyonelliğe gönül vermiş bir firma olarak işinde uzman olmayan kişi ve kişileri bünyemizde barındırmamaktayız. Bu sebeple köklü bir firma oluşumuz güven denildiğinde akla gelen Klima servisleri arasında yer almaktadır. En çözümü çözüm üreten en sağlam işçiliğiyle en güvenilir hizmeti sunan uzman çalışma arkadaşlarımız ile gönül rahatlığıyla Garantili hizmet sunma olan bir firmayız. Güler yüzlü servis elemanlarımız ve şikayetlerinizi dilediğiniz gibi anlatabileceğiniz çağrı merkezi ekibimizle sizi özel hissettirecek çalışma prensibimiz de hizmetinizdeyiz. Bize ulaşmak için 444 9 531 numaralı telefonumuzdan arayabilirsiniz.

Call Now Button444 9 531