Klima bakımı      

Klima bakımı neden gereklidir?

Klimalar fan yardımı ile ortamdaki havanın sirkülasyon’unu sağlar. İçeride biriken kirli havayı klima filtrelerinin alt kısmında yer alan hazneden emiş yapar. Ortamdaki bütün kirli hava ve toz filtrede toplanır. Toplanan kirli hava ve tozlar klima filtreler tıkandığında hem sağlığa hem de klimanıza zarar vermektedir. En önemli unsur insan sağlığıdır. Tıkanmış olan filtreler klima bakım yapılmadan kullanıldığında hazneye doğru emiş yapılacak ve kirli havayı, tozu ortama yayacaktır.  Ortamda bulunan insanlar da öksürük tıkanma hapşırık burun kaşıntısı, güçten düşme, kötü koku ve alerjik hastalıklara sebebiyet vermektedir. Bu durumdan olumsuz etkilenenler arasında daha çok çocuk yaştaki bireyler etkilenmektedir. Özellikle çocukların sağlığı ve kendi sağlığınız için klimaya bakım yaptırmayı aksatmamanızı öneririz.

Klima bakımının önemi !

Klima bakım yaz aylarının başlangıcında yapılması önemle tavsiye edilir. Kış aylarında ortamı ısıtma modunu kullanıyorsanız kış aylarının başlangıcında tekrar klima servisi çağırıp klimaya bakımı yaptırmalısınız. Yaz aylarında oluşturmuş olduğumuz kampanyalardan faydalanmak için 444 9 531 numaralı hattımızdan bizimle iletişime geçin. Şirketlerin toplu Klima bakım için indirimli özel fiyat uygulamamız vardır. Dilediğiniz zaman dilimi içerisinde klima bakımı için firmamızı arayıp teklif alabilirsiniz.

Klima bakımı cihazınızın ömrünü uzatır tasarruf sağlar!

Klimaya bakım yaptırmanız hem elektrik tasarrufu sağlar hem de cihazın verimini arttırır bunun yanı sıra klima gazı dediğimiz ısıtıcı ve soğutucu akışkan sıvı gaz’ın görevini yerine getirmesini sağlayarak tüketmesini önler.

Klima bakımı yapılmazsa ne olur?

Klima bakımı yapılmadığı takdirde klimanız ısıtma ya da soğutma işlevini geçen zaman zarfında azaltarak verimsiz hale gelecektir. En yüksek ayara getirseniz dahi klimanız yaz aylarında soğutma yapmaz, kış aylarında ısıtma yapmaz hale gelecektir. Uzun süre klima bakımı yapılmayan cihazları kullanabilmek ve aktif hale getirebilmek için klima servisi çağırmanız gerekmektedir. Uygun fiyatlarla kaliteli hizmet sunan firmamız profesyonelliği ile ön planda olan ekip arkadaşlarımızla birlik olup size hizmet sunmak bizi büyük mutluluk verir. Avantajlı fiyat teklifleri almak ve fırsatları kaçırmamak için 444 9 531 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

Call Now Button444 9 531