Klima Servis Bakım Onarım ve Montaj Hizmeti

Klima servis Bakım ve Montaj

Klima servis bakımları sağlık açısından her yıl periyodik olarak bakım yapılması gerekmektedir. Bakım sırasında klimanın filtre ve gözenekleri özel kimyasal madde ile temizlenip bakterilerden arındırılmaktadır. Klimaya bakım işlemi sırasında cihazın dış üniteden klima gaz ölçümü yapılmaktadır. Cihaza gazında eksilme görüldüğünde müşteriye bilgisi verilir. Isıtma ve soğutmada her hangi bir verimsizlik olmamasına karşın soğutucu klima gazını tamamlanması gerekmektedir.

Klima Bakımı Nasıl Yapılır?

Klima servisi arandığında randevunuzu oluşturup size gün bilgisi verilir ya da sizin istediğiniz ileriki tarihler için randevu kaydı oluşturulur. Teknik Servis ekiplerimiz randevu gününüzde gelmeden 1 saat öncesinde sizinle iletişime geçip teyit almaktadır. Müsaitlik durumunuza göre gelip işlemleri tamamlamaktadırlar. Teknik Servisimizde en uygun fiyatlarla orijinal yedek parça kullanılmaktadır. Teknik arızalarında değişen parçalar 1 yıl servis garantimiz altındadır.

Garantili Teknik Servis Hizmeti

İşlemler tamamlandıktan sonra ekiplerimiz tarafından servis formu bırakır. Servis formunda yapılan işlemler, yapılması gerekenler, problem çıkarabilecek parçalar ve cihazın o anki durumu raporlanır. Size imzalatılıp bir nüshası tarafınıza teslim edilir. Servis formunda garanti belgesi ibaresi bulunmaktadır ve belge saklanması gerekmektedir. Firmamızda kaybedilen belgelerde işlem garantisi devam etmez. Teknik servis olarak güvenilir uzman ekiplerle hizmet sağlayan firmamız müşterilerimizin problemlerini en hızlı şekilde çözmeyi amaçlamıştır.

Hızlı Teknik Servis Hizmetimiz

Hızlı teknik servisi klimanıza bakımı ve montaj işlemi için tereddütte kalmadan bizi arayabilirsiniz. Teknik servisi olarak, ısıtma ve soğutma sektöründe yılların verdiği tecrübemiz ile hizmet vermekteyiz. Amacımız, siz değerli müşterilerimize mevcut deneyimli personellerimiz ile maksimum seviyede en hızlı hizmeti sunmaktır. Siz de hızlı servis hizmeti almak  için bizimle irtibata geçininiz.

Teknik Servis Talebi Ne zaman Gereklidir?

Yılda en az 1 kere sağlık açısından klimanıza bakımı yaptırmayı tercih eden müşterilerimiz bizlere ulaşmakta. Bizler ise kendilerine dönüş sağlayarak profesyonel bir şekilde uzman ekibimiz ile, titizlik göstererek klima bakımlarını yapmaktayız.Her sene bizleri tercih eden müşterilerimize teşekkür eder, sizlere tekrardan hizmet sunmayı bir görev biliriz. Hizmet almak için 444 9 531 numaramızı arayınız