KLİMA SERVİSİ

Klima servisi firması olarak uzun yıllardır İstanbul geneli hizmet vermekteyiz. Firmamız bünyesinde uzman ekipler çalıştırmaktayız. Müşterilerimiz Klima servisi ihtiyacında bizimle iletişime geçtiğinde randevu kaydı oluştururuz. Akabinde randevu tarihi verilir ya da müşterimizin uygun olduğu ileriki bir tarih için randevu isteği doğrultusunda müsaitlik durumumuza bağlı olarak özel seçim yapma gibi bir hizmette vermekteyiz. Ezgi ısıtma & soğutma sistemleri müşterilerine gereken hassasiyeti gösteren mağduriyetlerini en kısa sürede giderme konusunda oldukça ileri düzeyde çalışma prensibine sahiptir.

İstanbul Geneli Hizmet
Klima servisi 444 9 531

Klima Yedek Parçaları

Firmamızda klimanız için kullanılan yedek parçalar tamamen orjinaldir. Değişen parçalar ve yapılan işlemler firmamız tarafından 1 yıl garanti kapsamındadır. Klima servis hizmet kapsamında İstanbul geneli hizmet sunduğumuzdan geliştirmiş olduğumuz gezici servis ağımız sayesinde müşterilerimize hem hızlı hem de kaliteli hizmet sunmak bizi mutlu eder. Müşterilerimiz referanslarımızdır. Klima servisi olarak hizmet verdiğimiz her müşterimiz portföyümüze kaydı yapılarak bilgimiz dahilinde bulunur.

Garantili Klima Onarımı

Yapılan işlemler yapılması, gereken işlemler gibi notlar sistemimize kaydedilir. Klima servisi hizmetimiz oldukça güvenilir performansı yüksek profesyonel takım arkadaşlarına sahip olduğumuzdan dolayı uzun yıllara dayanan hizmet sunarak isim yapmıştır. Müşterilerimizin memnuniyeti için çalışanlarımız özenle seçilip gereken eğitim verildikten sonra siz değerli müşterilerimize gönül rahatlığıyla hizmet sunmaktayız. Klima soğutma ve havalandırma sektöründe nam salmış klima servisi firmamız 444 9 531 numaramızdan 7/24 ulaşım sağlamanız mümkündür.

Klima Servisi Uzman Ekiplerimiz

Teknik servis desteği klima servis talebi klima bakım hizmeti klima montaj hizmeti sunmaktayız. Gelişen teknoloji ile birlikte Klima servis hizmeti sunan firmamız müşterilerimizin ihtiyaçlarını giderme konusunda fazlalıkla hassasiyet göstermekte olup kendini müşterilerimize memnun etmeye adanmıştır. Bu öz verililikle çalışma prensibinde oluşumuz bizi ileri taşımakla birlikte tavsiye vasıtasıyla müşteri edinmemizi sağlamaktadır. Şirketimizin amacı servis bedeli almak değil müşterimizin bir Klima servisinden beklentisini tamamlamak adına işini yapmaktır. Klima servisi firmamız klima kumandası bozulduğunda ya da kaybolduğunda bu probleminizi de ortadan kaldırmak adına siparişiniz ile size temin ve teslim edebilme hizmeti de sunmakta olup en iyi ve en uygun hizmeti sunmaktadır. Klima servis kaydı, Klima bakımı, Klima montajı, Klima kumanda ihtiyaçlarınız için servis numaramız 444 9 531 dir.

Call Now Button444 9 531