Klima Teknik Servis

 Klima Teknik Servis

Klima servisi firmamız İstanbul geneline 7/24 garantili servis hizmeti sağlamaktadır. Yaptığımız işlemlere 1 yıl servis firmamız tarafından garanti vermekteyiz. Klima teknik servis hizmetimiz yaygın servis ağımız ve profesyonel ekip ekipmanlarımız ile kaliteli hizmet sunmaktayız. Klima teknik servis firmamız bünyesindeki çalışanlarımız ustalık belgesi ve tüm problemleri en profesyonel şekilde çözümleme konusunda uzmandırlar. Klima teknik servisi sektöründe uzmanlaşmamış çalışan bulundurma durumu söz konusu değildir.

Klima teknik servis

Garantili İşlemler Ve Sonrası

Her zaman yaptığımız işin arkasında olup her hangi bir arıza durumunda servis yönlendirmesi yapılmaktadır. Firmamız tüm marka ve model klima teknik servis hizmeti vermektedir. İstanbul Avrupa ve Anadolu yakası bölgelerinde gezici servis ekiplerimiz mevcut olup randevu talebinizde sizin bölgenizdeki ekiplerin yönlendirilmeleri sağlanmaktadır. Bu sayede ekiplerimiz bir an önce gelip probleminizi çözümleme aşamasında olacaktır. Klima teknik servisi firmamız ve çalışanlarımız siz değerli müşterilerimize hızlı ve güvenilir hizmet vermeyi amaç edinmiştir. Firmamız şirketlerin toplu klima bakımı için özel fiyat teklifi sunmaktadır. Klima teknik servisi ekiplerimiz işlem yapılma aşamasında size detaylı bilgileri verip işlemlere devam etmektedir.

Uzman Ekiplerimiz

Klimanızın çalışanlarımız tarafından keşfi en ince ayrıntısına kadar yapılıp bilgisi verilir. İşlemlerin sonrasında servis formu yazılmaktadır. Verilen servis formu garanti belgesi niteliğindedir. Bu servis formu 1 yıl boyunca özenle siz değerli müşterilerimiz tarafından saklanmalıdır. Değişen yedek parçalar orijinal parçalar olup garanti kapsamındadır. Klima servis hizmeti verdiğimiz hizmetler dahilinde klima bakımı klima montajı ve klima teknik servis desteği sunmaktayız. Ayrıca klima bakımı her yıl yapılması gereken en önemli işlemlerden bir tanesidir. Klima bakımı yaptırmak için klima teknik servisi olarak bizimle iletişime geçiniz. Ana merkez adresimiz İstanbul bahçelievler olup tüm bölgelere hizmet vermekteyiz. Klima teknik servis olarak klima gaz dolumu hizmeti de verilmektedir. Klima gazı bar sistemi ile ölçülmektedir. Manometre ile ölçüm yapılıp soğutucu akışkan R22 ve ya R410a gaz dolumu yapılmalıdır. Klimanızı merdiven altı işletmelere değil emin ellere emanet etme bilincinde olunuz. Güvenilir ve garantili klima teknik servis hizmeti almak için 444 9 531 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilir randevu oluşturabilir ve telefon desteği alabilirsiniz.