LG klima servisi LG klima bakımı LG klima montajı

LG klima servisi

LG Klima servisi hizmeti verdiğimiz sektörde ön planda yer etmiş LG klima servisi olarak isim yapmıştır. Klima servisinde kullanılan yedek parçalar doğrudan fabrikadan çıkışlı olup kesinlikle yan sanayi imitasyon yedek parça kullanılmamaktadır. Yapılan tüm işlemler firmamız tarafından 1 yıl garanti kapsamındadır. Periyodik bakımlar garanti kapsamına girmemektedir. Bunun sebebi klimanızın bulunduğu ortamda toz oranının yüksek olabilme olasılığıdır. LG klima Servisi cihazınızın ihtiyacı olan tüm işlemleri büyük bir özveriyle gerçekleştirir. Size de işlemler yapılırken bir kahve molası yapmak kalır.

Lg klima servisi
Lg klima servis

LG Klima Bakımı

LG klima servisi bakımı her yıl periyodik aralıklarla yapılmalıdır. Kış modunda kullanıyorsanız bu bakım yılda 2 kez yapılmalıdır. Bu sağlığınız, klimanızın verimli çalışması ve elektrikten tasarruf için büyük önem sağlamaktadır. LG klima bakımı yapılmadığında filtrelere biriken toz ve bakteriler ortama yayılacak ve solunum yolu hastalıklarına alerjik hastalıklara sebebiyet vermektedir. En önemli şeyin insan sağlığı olduğu unutulmamalıdır. Bunun yanı sıra LG klima servisi bakımı cihazın verimli çalışmasını da tahmin edilenden çok daha fazla etkisi altına almaktadır. Bakım sadece filtreleri temizlemek değil cihazın gücünü ölçmektir. Uzun süre bakımı yapılmamış LG klimalar klima gazını tüketecek ve verim azalacaktır. Arızalı şekilde kullanılmaya devam edildiğinde cihazın motoruna kadar zararı dokunacaktır. Bu sebeple de bakım özellikle yapılmalıdır. Bir diğer neden ise LG klimanızın elektrik yakıtı, bakımı yapılmayan klimanız bahsettiğimiz gibi filtre ve haznelerden tozlar cihazı tıkayacak verimi düşürür ve cihaz kendini zorlayacağından yüksek elektrik tüketimi yapacaktır. Bu en önemli 3 sebepten ötürü LG klima servisi bakımı yaptırmayı aksatmamanızı tavsiye ederiz.

LG Klima Montajı

LG klima montajı servisimiz tarafından yapılan bir işlemdir. İstanbul geneline hizmet sunmakta olan firmamız her zaman siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaya hazırdır. LG klima montajı uzman ekiplerimiz tarafından büyük bir özenle yapılmaktadır. İşini en iyi şekilde yapan personellerimiz sizin için daha çok verim alacağınız kısımlara klima montajı için tavsiyeler verip size yardımcı olacaktır. Bünyemizde bulundurduğumuz uzman ekiplerimiz LG klima montajını en hızlı şekilde yaparak size en kısa sürede klimanızı kullanma keyfini yaşatmaktadır. Bize ulaşmak için 444 9 531 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz.

Call Now Button444 9 531