Mitsubishi klima servisi Mitsubishi klima bakımı Mitsubishi klima montajı

Mitsubishi klima servisi İstanbul geneli servis numaramız 444 9 531’dir. Mitsubishi Klima servisi talebinizden en uygun fiyatlarla temiz işçilik uzman çalışan kadrosuyla siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde hizmet sunuyoruz. Mitsubishi klima arızası olduğunda firmamızdan destek almalısınız. Klimanızda her hangi bir problemle karşı karşıya kaldığınızda problemi kendiniz çözmeye çalışmayıp Mitsubishi klima servisi arayıp servis talebinde bulunmalısınız. Aksi halde arızalı klimayı o şekilde çalıştırmanız daha büyük sorunlara yol açabilir hatta Mitsubishi klimanızı kullanılamaz hale getirebilirsiniz. Bu duruma maruz kalmamanız adına her hangi bir durumda 444 9 531 numaralı telefonumuzdan Mitsubishi klima servis hizmeti talebinde bulununuz.

Mitsubishi klima servisi
Mitsubishi klima servis

Mitsubishi klima bakımı

Mitsubishi klima servisi bakımı her klima da olduğu gibi her yıl bakım yapılmalıdır. Gerek gaz şarjı gerek filtre temizliği olsun aksatılmamalıdır. Japon teknolojisi olan Mitsubishi klima bakım yapıldığında uzun yıllar boyunca verimli çalışmaya devam eder. Bunun aksine bakımı yapılmazsa bakımsızlıktan doğacak sebeplerle hem sağlığınıza hem de maddi açıdan cebinize zararda bulunabilir. Sağlık açısında konuyu ele alacak olursak Mitsubishi klima servisi bakımı yapılmadığında ortamdaki havayı sirkülasyon yaparak aynı ortama tekrardan yayar. Bu sebeple zamanla filtreleri toz birikintisiyle dolacaktır. Dolan filtreler hazneye girip kanalları tıkamaya başlayacak zamanla ortamdaki kişilere solunum yolu hastalıklarına maruz bırakacaktır. Mitsubishi klima servisi bakımı için servis kaydı oluşturduğunuzda uzman ekiplerimiz gelip cihazı teste alırlar. Tüm kontrolleri ele alınıp cihazınızın genel durumu hakkında bilgi sahibi olmanızda yardımcı olurlar. Klima bakımında kimyasal ilaçlara temizlik yapılır ve ortam 10-15 dakika kadar havalandırılmalıdır. Bunun bilgisini ekiplerimiz size aktaracaktır. Mitsubishi klima bakımı için servis numaramız 444 9 531’dir.

Mitsubishi klima montajı

Mitsubishi klima servisi montaj yapılmadan önce verimli olacak alan keşfi yapılıp uygunluğa göre müşteriye bilgisi verilir. Klima montajında kesinlikle eski klima boruları firmamız tarafından takılmaz ve müşteride bulunan borularla montaj yapılmaz. Bunun sebebi daha önce kullanılmış olan klima boruları Mitsubishi klima gazı içerisinden geçtiği için sertleşir ve eğim verilemez çok az zorlandığı takdirde boru kırılır. En sağlıklı yöntem yeni bir klima set boru kullanmaktır.

Call Now Button444 9 531