Regal Klima Servisi

Firmamız Regal klima servisi bakım ve onarım teknik destek sağlamaktadır. İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasındaki tüm ilçelerine teknik servis hizmetimiz bulunmaktadır. İstanbul geneli yaygın servis ekiplerimiz ile birlikte değerli müşterilerimizin klimaları hakkında problemlerini ve bakımlarını regal klima servisi firmamız tarafından yapılmaktadır.  Teknik servisimizde cihazın arıza durumu ile karşılaşıldığında değişecek parçalar orijinal yedek parçalar eskileri ile değiştirilecek ve 1 yıl firmamız tarafından garanti verilecektir.

 

Regal klima servis

Regal Klima Bakımı

Regal klima servisi firmamız tüm klimalar da olduğu gibi ragal klimalarınızın da periyodik aralıklarla genel bakımı yapılması gerektiğini ve bunun klima kullanımında çok önemli yerlere sahip olduğunu bilmeniz gerekmektedir.

Bu periyodik aralıklar Regal klimanızı sadece yazın kullandığınızda, yaz aylarına girmeden evvel klima bakımı yapılmalıdır. Bunun dışında kışın da klimanızı kullanıyorsanız eğer aynı şekilde kış girmeden önce ve yaza girmeden önce yılda iki kez yaptırmanız tesviye edilir. Klimanın bulunduğu ortam aşırı toz barındıran bir ortam da ise kullanıcı tarafından filtreleri yıkanıp yerlerine takılabilir. Öyle bir ihtimal yok ise klima bakımlarınızı daha sık yaptırmanız Regal Klima Servisi firmamızın tavsiyeleri arasındadır.  Regal klima bakımı profesyonel ekiplerimiz tarafında büyük bir özenle yapılır.  Klima Bakımı esnasında klimanın kanalları ve filtreleri kimyasal klima ilacı ile temizlenir. Kullandığımız klima kimyasallar anti-bakteriyel özellikli olup klima bakterilerini tamamen yok etmektedir.

Regal Klima Montajı

Regal klima servisi klima montaj hizmeti de sumaktadır. Klimanızın yerini değiştirme başka evden taşıma yeni kurulum ve ya klima sökme gibi işlemler de firmamız tarafından yapılan işlemler arasındadır. Regal klima montajı uzman ekiplerimizce yapılan ve klima için en önemli unsurlardan biridir. Ve firmamız bu işlemi profesyonelliğiyle tam takım işçilik, sağlamlık garantisi vermektedir.

Regal Klima Arızaları ve Onarım

Regal klima servisi firmamız klima arızalarını uzman ekipleri ile çözümleyip size sağlam şekilde teslimi gerçekleştirilir. Size sadece gönül rahatlığıyla kullanmak kalır. Klimanızda arıza ile karşılaşmanız durumunda klimanızı hemen kapatıp Regal klima servisi arayıp teknik servis talebinde bulunmanız önerilir.  Firmamız yapılan işlemlerde 1 yıl yedek parça garantisi vermektedir.  Hizmet almak için irtibat numaramız 444 9 531 dir.

Call Now Button444 9 531