Samsung klima servisi Samsung klima bakımı Samsung klima montajı

Samsung klima servisi

Klima servisi olarak hizmet verdiğimiz bu sektörde yılların verdiği tecrübeniz ile hizmet sunmaktayız. Samsung klima servisi ihtiyaçlarınızda tecrübeli personellerimizle yapılan işlemlerimizde 1 yıl garanti vermekteyiz. Değişen parçalar doğrudan fabrikanın verdiği parçalar olup %100 orijinal yedek parçalar kullanılmaktadır. Gelişen ve zamanla büyüyen firmamız siz değerli müşterilerimize İstanbul geneli hizmeti sunmayı amaç edinmiştir. Samsung klima servisi arızalanan klimanıza en doğru müdahale de bulunup yapılması gereken tüm işlemleri en iyi şekilde  yerine getirmektedir. Örneğin klimanız soğutmuyor ya da az soğutuyor ise samsung klima servisini aramalısınız. Tüm arıza ve bakım işlemleriniz için 444 9 531 numaralı hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

samsung klima servisi
samsung klima servis

Samsung klima bakımı

Samsung klima servisi klima bakımı periyodik olarak en az yılda 1 kez yaptırılmalıdır. Her klima da olduğu gibi samsung klima servisi bakımı da çok önemlidir. Zamanla filtrelere biriken tozlar klimanızı çalıştırdığınız da ortama yayılacak ve solunduğunda insan sağlığına zarar vermektedir. Bu durumdan en çok zarar görenler ise çocuklar ve alerjik hastalıklar olan insanlardır. Bunun yanı sıra samsung klima  servisi bakımı yaptırmanız klimanızın verimli çalışmasını sağlayacak ve soğutma, ısıtma görevlerini tam anlamıyla yerine getirmesinde yardımcı olacaktır. Bir diğer faktör için samsung klima bakımı dış ünitede ki motor ömrünü uzatmaktadır. Nedeni ise bakım yapıldığında samsung klima gaz ölçümü yapılmaktadır. Gaz da eksilme görüldüğünde müşteriye bilgisi verilir. Fiyat bilgisi sunulur ve onayınızla işlemler tamamlanır. Bu gibi sebepler önemli arz ettiğinden samsung klima bakımı yaptırmanızı tavsiye ederiz.

Samsung klima montajı

Samsung klima servisi montajı aynı şekilde İstanbul geneline verdiğimiz hizmetler arasındadır. Klima montajında randevunuz doğrultusunda ekiplerimiz adresinize intikal eder ve keşif yaparlar. En iyi verimi alacağınız bölge tavsiyesinde bulup onayınızı alırlar. Montaj yapılır ve bu işlemler de firmamız tarafından garanti kapsamına girer. Samsung klima montajı yapılacağında kesinlikle müşterimizde bulunan eski klima borusu kullanılmamaktadır. Bunun sebebi içerisinden samsung klima gazı geçtiği için boru sertleşir ve eğim verilemez hale gelir. Boru da çatlama kırılma gibi sebepler meydana çıkabileceğinden firmamızda eski klima borusu ile samsung klima montajı yapılmamaktadır.

Call Now Button444 9 531