Vestel Klima Servisi Vestel Klima Bakımı Vestel Klima Montajı

Vestel klima servisi hizmeti vermekte olduğumuz firmamız uzun yıllara dayanan geçmişi ve müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde tutma çabasıyla nam salmıştır. İşini en iyi şekilde yapan saha ekibimiz, çağrı merkezi çalışanlarımız ile çözüm odaklı kaliteli hizmet sunmaktayız. Vestel klima servisi olarak yapılan işlemlerimizde orijinal yedek parça kullanma prensibimiz gereğidir. Ve hiçbir koşulda imitasyon yan sanayi gibi parçalar kullanmamakta olup yaptığımız iş ve işçiliklerle firmamız tarafından 1 yıl servis garantisi vermekteyiz.

vestel klima servisi
vestel klima servis

Vestel Klima Arızaları

Vestel klima servisi ihtiyaçlarınızda cihazınız arıza yaptığında İstanbul geneline hizmetimiz konusunda koşulsuz bizimle irtibat sağlayabilirsiniz. İleri gelen teknoloji cihazlarıyla Vestel klima servisi olarak gönül verdiğimiz bu sektörde bizi tercih ettiğinizde uzman ekiplerimiz randevunuz dahilinde sizi gelir. Vestel klima servisi cihazın problemi için kısa süre analiz yaptıktan sonra size durum bilgisi sunar. Size verilen bilgiler kesinlikle paranızı almak amaçlı değil Vestel klimanıza yapılması gereken en önemli unsurlardır. Ekiplerimizin yapılması gerektiğini dile getirdiği durumlar da dikkat etmelisiniz ki o işlem muhakkak surette yapılmalıdır. Aksi halde daha büyük zarara uğramanıza olanak sağlayabilir.

Vestal Klima Bakımı

Vestel klima bakımı her klima da olduğu gibi periyodik bakım gerektirir. Bu zaman aralığı sadece yaz aylarında kullanıyorsanız yaz’a girmeden klimanızı çalıştırmadan elden geçirilmesi gerekir. Ve en önemlisi kimyasal ilaçlarla tüm mikroplardan ve tozlardan arındırılarak temiz şekilde ilk çalıştırmayı gerçekleştirmelisiniz. Eğer kışın da kullanıyorum diyorsanız aynı metot kış ayına girmeden de gerçekleştirilmelidir. Hem sağlık hem yakıttan tasarruf hem de vestel klima servisi için cihaz ömrünü kontrol altında tutmuş olursunuz. Bu sayede cihazın ömrünü uzatmak ve istenilen verimli çalışma oranını en iyi şekilde uygulanmak sizin elinizde olan durum dışında kalmaz.

Vestel Klima Montajı

Klima montajı hizmetimiz de aynı şekilde uzman kadromuz ve saha ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Vestel klima servisi klima montajı yapıldığı sırada kesinlikle eski klima borusu kullanmamaktayız. Bunun sebebi boruların içerisinden soğutucu ve ısıtıcı akışkan gaz geçtiğinden dolayı boru da sertleşme olur ve eğim verilmez. Boru gözle görülemeyen çatlaklar oluşturup Vestel klima montajı yapıldığında gazın kaçmasına sebebiyet verir ve bu durumda firmamız garanti vermemektedir.

Call Now Button444 9 531